Česká republika >> Jihočeský kraj >> okres České Budějovice
Rubriky >> Práce >>  Nabídky práce  >> inzerát SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK - České Budějovice

SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK - České Budějovice

cena: nebyla zadána

Lokalita: okres České Budějovice
Datum: 06.11.2018
Kontakt: tel. 516489167
Typ: nabídka
smazat inzerát smazat inzerát

K posílení našeho týmu hledáme pracovníka na pozici Montážní a servisní pracovník (provozovna - České Budějovice)

NÁPLŇ PRÁCE:

provádí servisní služby zákazníkům
zpracovává podklady o provedeném servisu
provádí montáž a instalaci produktů (automatické karuselové dveře aj.)
připravuje materiál pro montáž
zapojuje a zkouší funkčnost zařízení
vyplňuje potřebnou dokumentaci

Očekáváme:

SOU/SŠ (v oboru elektro vyhláška 50/78Sb.- VÝHODOU)
Praxi v oblasti servisu automatických, karuselových dveří, posuvných bran nebo automatických rolet VÝHODOU
Aktivního řidiče s ŘP, sk .B (C+E - VÝHODOU), ochotu cestovat
Praxi v oblasti TZB výhodou, zručnost preciznost, spolehlivost

Nabízíme:

Práci na hlavní pracovní poměr
Stabilní práci, kde je vidět výsledek
Profesní a odborný růst, zaškolení v rámci odbornosti
Zajímavé mzdové podmínky - v závislosti na výkonu
25 dní dovolené
V případě zájmu nám zašlete svůj profesní životopis!