Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

MANE-Reality.cz - byty české budějovice, developerské projekty, nízkoenergetické a pasivní domy

Excel-example.com - Příklady a tipy pro EXCEL, ukázky řešení úloh z praxe. V řadě článků jsou i videa s přesným postupem řešení problému.

Czech insolvency register vytvořili jsme jednoduchou bránu do českého insolvenčního rejstříku. Aplikace vyhledává insolvenční řízení podle zadaného jména firmy/osoby, ič nebo rodného čísla. Je určena zejména pro zahraniční návštěvníky, proto obsahuje anglickou a německou verzi Tschechische Insolvenzregister. Použití služby je zdarma. Zdrojem dat je oficiální server českého soudnictví isir.justice.cz. Počet požadavků na aplikaci je omezen na 3000 denně nebo dotazů 50 za minutu. Překlad všech pojmů z insolvenčního řízení není oficiální, ale pro rychlou orientaci poslouží.

Naším partnerem se stal butik Tizziana eshop s italskou a maďarskou extravagantní módou, který nabízí kvalitní a neokoukané modely netradičních módních značek. Butik má navíc kamennou pobočku v Českých Budějovicích.